Слабінога Мар'ян Остапович

 

Слабінога Мар'ян Остапович - аспірант кафедри комп'ютерних систем і мереж.

Народився 15 серпня 1990 року в м. Рожнятів Івано-Франківської області. З 1996 року навчався в Рожнятівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. В 2007 році закінчив навчання з відзнакою та вступив на перший курс факультету автоматизації та комп'ютерних наук ІФНТУНГ за спеціальністю "Комп'ютерні системи і мережі". Закінчив магістратуру за даною спеціальністю з відзнакою, захистивши магістерську роботу на тему "Розробка алгоритмічної та програмної частини комп'ютерної системи контролю технічного стану промислових об'єктів".

1 грудня 2012 року зарахований в аспірантуру за спеціальністю "Автоматизація процесів керування".

Науковий напрямок - застосування концепцій штучного інтелекту та алгоритмів видобування даних для ідентифікації стану промислових об'єктів.

Методична робота:

Мойсеєнко О.В. Розробка та програмування веб-застосувань: лабораторний практикум/ О.В.Мойсеєнко, М.О. Слабінога - Івано-Франківськ: ІФНТУНГ, 2013. - 108 с.

Наукові публікації:

Кропивницька В. Б. Дослідження алгоритмів диспетчеризації в комп'ютерних системах./В. Б. Кропивницька, Б. В. Клим, А. Г. Романчук, М. О. Слабінога//Розвідка та розробка нафтових і газових родовищ : всеукр. наук.-техн. журн. - Івано-Франківськ : Факел. - 2011. - №2. - 136 с.

Горбійчук М.І. Використання прямокутних ортогональних функцій для оцінки технічних станів промислових об'єктів/ М. І. Горбійчук, М. О. Слабінога// Методи та прилади контролю якості. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ. - 2013. - №30. - 120 с.