Конференції, семінари та конкурси

XXV науково-технічної конференції студентів.

24 квітня 2013 року на кафедрі комп'ютерних систем та мереж пройшов другий етап 25 науково-технічної конференції студентів. Переможці конференції:

І місце – Клим’юк Микола Михайлович, гр. КІм-08, Дослідження стійкості криптоалгоритмів за допомогою спецпроцесорів відеокарт та технології CUDA.

ІІ місце – Кропельницька Галина Петрівна, гр. КІм-08, Комп’ютерна система ідентифікації технічних об’єктів за допомогою генетичних алгоритмів.

ІІІ місце – Федоров Андрій Андрійович, гр. КІм-08, Комп’ютерна система прогнозування залишкового ресурсу газоперекачувальних агрегатів

Вітаємо переможців!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Всеукраїнська науково - практична конференція аспірантів, молодих учених і студентів "Інформаційні технології в освіті, техніці та промисловості."

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу запрошує Вас прийняти участь у роботі конференції, яка проходитиме 8-11 жовтня 2013 р.

 

Посилання на Інформаційний лист